استانداری گلستان
پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان > نسخه قابل چاپ > جوانان با اعتماد به نفس، خلاقیت و با حداقل ها آغاز کنند
صفحه نخست > اخبار / اخبار ویژه > جوانان با اعتماد به نفس، خلاقیت و با حداقل ها آغاز کنند

جوانان با اعتماد به نفس، خلاقیت و با حداقل ها آغاز کنند


14 مرداد 1396. نويسنده: javan

جوانان با اعتماد به نفس، خلاقیت و با حداقل ها آغاز کنند 

کارآفرین برتر جهان اسلام گفت: جوانان باید با اعتماد به نفس، خلاقیت و با حداقل ها آغاز کنند، قرار نیس آپارتمان و ماشین شاسی بلند داشته باشند و پدر و مادرشان حسابشان را پرکنند و در این شرایط کسب و کاری را آغاز کنند.
دکتر سید فاطمه مقیمی، در نشست عمومی مشاوران جوان استان گلستان که با حضور مشاوران جوان فرمانداری ها، دستگاه های اجرایی، نمایندگان سمن های جوانان، مدیران آموزشگاه های فنی و حرفه ای و.... برگزار شد، افزود: من کارم را از یک اتاق 12 متری در شرکت همسرم آغاز کردم، خودم منشی، آبدارچی، کارمند و... خودم بودم و با حداقل ها کارم را آغاز کردم. 
وی گفت: زمانی وارد این صنعت شدم که حضور یک زن در صنعت حمل و نقل پذیرفته شده نبود و من کارم را با سختی و مشقت آغاز کردم. 
مقیمی خاطرنشان کرد: بارها برای دریافت کارت بازرگانی پیگیری و مراجعه کردم و روزی که ناراحت شدم و از درون بغض کردم، همانجا با خودم عهد کردم که من روزی با قدرت به این مجموعه باز می گردم و همانجا تلاشم را برای کسب و کارم با توکل به خدا آغاز کردم و برگشتم تا به زنانی مثل خودم و جوانان کمک کنم.
عضو هیات رییسه اتاق  بازرگانی تهران با اشاره به ظرفیت های مختلف استان براي حضور و تلاش جوانان در حوزه هایی که ظرفیت آن وجود دارد مانند صنایع دستی، طیور، دامپروری، حمل و نقل و... تاکید کرد. 
مقیمی گفت: می توانید با مراجعه و حمایت اتاق های بازرگانی مشترک بین کشورها برای محصولاتتان بازاریابی کنید.
وی خاطرنشان کرد: حضور من در نشست امروز مشاوران جوان، سخنرانی نیست، انتقال تجارب است؛ انتقال تجربه و نشر آن یکی از عوامل موفقیت در حوزه اقتصادی است.


بازگشت